O nas

Kim jestem?

Cześć Kochane!

Witam Was bardzo serdecznie. Cieszę się, że mnie tu odwiedziliście. Mam na imię Joanna i jestem jedną z Was. Dziś z pełną świadomością mogę powiedzieć, że jestem panią w średnim wieku. I wiecie co? Bardzo to lubię. W końcu wiem, kim tak naprawdę jestem, rozumiem siebie, akceptuję taką, jaka jestem, i najważniejsze: wiem, co tak naprawdę jest dla mnie ważne i mam odwagę po to sięgnąć.

Co wiem?

Wiem, że my kobiety jesteśmy super: jesteśmy wystarczająco piękne, mądre i odważne. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkamy, jak wyglądamy i ile ważymy. Żyjemy w ten sam sposób: borykamy się z podobnymi problemami, zadajemy sobie takie same pytania, zakochujemy się, wychodzimy za mąż albo nie, rodzimy dzieci albo nie, przechodzimy menopauzę, starzejemy się… żyjemy najlepiej, jak potrafimy. Umiemy walczyć o siebie i najbliższych.

W co wierzę?

Wierzę, że razem, my kobiety jesteśmy SILNE! Że powinnyśmy się wspierać i pomagać sobie ZAWSZE I WSZĘDZIE!

Skąd pomysł?

Pomysł na ntguilty zrodził się z potrzeby serca. Wiedziałam, że nie chcę kolejnego zwykłego sklepu internetowego, ale chcę stworzyć sklep z duszą i  misją do spełnienia. Dla Was, Moje Kochane, chcę wymyślać i wynajdować rzeczy unikatowe, niekonwencjonalne i wygodne. Takie, w których czujecie się dobrze, które podkreślają Wasz charakter i mówią o Waszej wyjątkowości. Chciałabym, żeby każdy detal sprawiał, że się uśmiechniecie, poczujecie wyjątkowe i będziecie pamiętać o tym, że gdzieś tam daleko albo blisko jest kobieta, która o Was myśli.

Bądźcie sobą i nie czujcie się za to winne.
Be ntguilty!

newsletter

Współpracując ze sobą, w świadomy sposób, możemy zmienić świat.

Dołącz do naszego Newslettera

    Brak produktów w koszyku.

    Dostawa

    Witaj w ntguilty

    Gotowe

    Chcemy, aby zakupy u nas były dla Ciebie wygodne i proste, dlatego na początek wybierz kraj wysyłki.